Najtańsze prawko w Poznaniu

KURS

Kurs krok po kroku

Przygotowania do kursu zacznij od wypełnienia krótkiego formularza na naszej stronie.

W odpowiedzi otrzymasz od nas wszystkie niezbędne informacje, takie jak:

  • namiary na lekarza
  • jak i gdzie wyrobić Profil Kandydata na Kierowcę – dokument potrzebny do rozpoczęcia kursu, wydawany bezpłatnie w Wydziale Komunikacji lub Starostwie Powiatowym
  • terminy, opłaty, harmonogramy itp.

Cennik na naszej stronie jest zawsze aktualny, a podane ceny są ostateczne i nie wzrosną w trakcie kursu. Nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Szkolenie online prowadzimy przy pomocy profesjonalnej platformy e-learningowej. Zajęcia z pierwszej pomocy prowadzi wykwalifikowany ratownik medyczny.

Dysponujemy własnym placem manewrowym o powierzchni 5000 m2 przy ul. św. Wincentego 7 zaledwie kilka minut drogi od WORDu w okolicy ronda Śródka, czyli na trasach egzaminacyjnych. Plac jest oświetlony i dostępny 24h/7.

Jazdy staramy się umawiać tak, aby dopasować się do Twoich zajęć - jeździmy zarówno rano, jak i popołudniami, także w weekendy.

Jazdy kat. B zaczynamy i kończymy na rondzie Śródka, tak abyś nie musiał nikogo odwozić i w pełni wykorzystał swoje godziny nauki. Kategorie AM, A1, A2, A, B+E, C, C+E i D zaczynamy i kończymy na placu manewrowym.

Ucząc się u nas stres egzaminacyjny ograniczysz do minimum. Dzięki dużej dawce zrozumienia względem początkujących kierowców, szkolenie odbywa się w bezstresowej atmosferze. Przekonaj się, że zdanie egzaminu na prawo jazdy to nic trudnego, zadbają o to nasi wykładowcy i instruktorzy.

Call Now Button